icon

MotioninJoy

0.7.1001 için
Windows

2.5

22

Bilgisayarında Playstation 3 kumandasını kullan

8.6M

Bu uygulamayı oyla

MotioninJoy Playsatation 3 kumandasını kullanmana izin veren basit bir uygulamadır, ve bir çok kullanıcı için tüm zamanların en büyük rahatlığından biridir.

İhtiyacınız olan şey; Playstation 3 (mantıklı olarak), şarj etmek için kablo (USB, miniUSB) ve bu uygulamanın bilgisayarında kurulu olmasıdır.

Uygulama kurulduğunda ve kumandası USB kablosuyla bağlandığında, sadece programın internet sayfasından talimatları takip etmeniz gerekiyor, ve böylece sadece bir kaç saniyede uygulamayı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Yeni kullanmaya başlayanlar için öğretici video, özellikle karışık işlemlerden korkan kişiler için oldukça basittir. Sadece uygulamanın sekmesine tıklamanız ve karşınıza çıkan seçenekleri yüklemeniz gerekiyor. Bir kaç saniye içinde kendi özel ayarlarınız dışında her şey hazır olucak.

Bu son dokunuşlar size kumandanın tuşları, titremesi gibi özellikleri ayarlamınıza yardımcı olur, böylece Playstation 3 kumandası sizin isteğinize göre ayarlanmış olur.

MotioninJoy, Playstation 3 oyununu sürekli olarak bilgisayardan oynamak isteyen kişiler için oldukça gerekli bir programdır, çünkü kullanıcının kendi bilgisayarındaki tüm oyunlar için alışkın olduğu aynı kumandayı kullanabilmesini sağlar. En iyi özelliği ise bu işlemin sadece bir kaç dakikada gerçekleşmesi.
X